Piatok 23. február 2024
Chirurgická príjmová

Doplnkové informácie

  • Bezbariérový prístup
  • Príjem nových pacientov

 

Rektoskopické vyšetrenie

 

 

Na rektoskopické vyšetrenie sa  treba vopred objednať. Je potrebné, aby Vás lekár ešte pred rektoskopiou osobne vyšetril a určil, či je toto pre Vás vhodné  vyšetrenie, alebo potrebujete iné, vhodnejšie vyšetrenie.

Pokiaľ Vám doporučil lekár rektoskopiu pozorne si, prosím, prečítajte prípravu pred rektoskopiou. V prípade, že Ste neporozumeli poučeniu, kontaktujte, prosím, personál ambulancie o bližšie vysvetlenie.

 

 

Objednanie na operáciu

 

Na operáciu je potrebné sa osobne objednať, po vyšetrení lekár zhodnotí pre Vás najoptimálnejší postup operácie a dohodne si s Vami vhodný termín. Pozorne sj prečítajte postup pri príjme. V prípade, že Ste neporozumeli poučeniu, alebo máte daľšie otázky, kontaktujte,prosím, personál ambulancie.

 

 

Objednanie na ambulantný zákrok

 

Na ambulantný zákrok je vhodné sa objednať osobne. V prípade, že sa jedná o výber znamienka a už ste absolvovali kožné vyšetrenie, kde sú určené presne znamienka na odstránenie, je možné sa dohodnúť aj telefonicky. Na ambulantný zákrok nemusíte byť  nalačno, ale nedoporučujeme  aby ste pred zákrokom  bezprostredne jedli, alebo pili. Zákrok bude vykonaný v lokálnej anestéze. Niektoré výkony sú spoplatnené podľa platného cenníka, bližšie informácie Vám poskytne personál ambulancie.

 

 

Užívanie liekov, alergie

 

Pacienti, ktorí užívajú lieky na “ riedenie krvi“, ako aj ostatné lieky, informujte, o tom vyšetrujúceho lekára už pri objednaní na zákrok, vyšetrenie, alebo operáciu. Niektoré z týchto liekov musia byť totiž včas pod kontrolou lekára vysadené ešte pred výkonom.

 

Ak máte akúkoľvek alergickú reakciu na potraviny, lokálne anestetiká, jód, či iné zložky, vopred informujte o tom lekára pred akýmkoľvek invazívnym zákrokom.

UNsP Milosrdní bratia, spol. s r.o.
Chirurgická ambulancia
Námestie SNP 10
814 65 Bratislava
Telefón: (02) 578 87-113
Vedúci: primár MUDr. Mária Hoffmeisterová

  

 

  

 

 

UNIVERZITNÁ NEMOCNICA S POLIKLINIKOU MILOSRDNÍ BRATIA, S.R.O.

Námestie SNP 10 SK

814 65 Bratislava

Tel: 00421/(0)2/57 88 7111

Zobrazenie:
https://www.milosrdni.eu/